500 682 891 | info@lightonline.pl

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

Subskrypcja biuletynu

Zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter i skorzystaj z rabatu w wysokości 60 zł*** na pierwsze zamówienie od 400 zł (z wyłączeniem produktów w wyprzedaży lub promocji)
Aktualności, aktualności projektantów, oferty specjalne ... Aby otrzymywać najnowsze wiadomości od LightOnline, wypełnij poniższy formularz.

Zapisując się do newslettera, jestem informowany i akceptuję fakt, że moje dane zostaną przekazane partnerom biznesowym LightOnline w celu spełnienia celów tego procesu.

Zapisz mnie
Powrót*Obowiązkowe pola

Aby anulować subskrypcję
Jeśli nie chcesz otrzymywać e-mailem newslettera lub biuletynów naszych partnerów, możesz tutaj łatwo się wypisać
Uwzględnienie Twojej rezygnacji będzie skuteczne w ciągu 24 do 48 godzin

Dane zebrane przez LightOnline są wykorzystywane do celów i czasu trwania określonych w polityce prywatności. Przeznaczone są one dla usług LightOnline i jej usługodawców do realizacji zamówień i zapytań. Więcej szczegółów kliknij tutaj.
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 6 Stycznia 1978 r. Masz prawo dostępu, modyfikacji, poprawiania I usuwania danych o Tobie info@lightonline.pl
Lightonline.pl zobowiązuje się do ochrony Twoich danych.
Ponadto możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wchodząc na konto i klikając link « Chcesz trwale usunąć konto klienta w serwisie LightOnline, wiedząc, że usunięcie konta spowoduje usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych? »