Jesteśmy Tobie oddani

 

LightOnline jest do Twojej dyspozycji, Oferujemy usługi o wyjątkowej jakości. Od zamówienia do dostawy dokładamy wszelkich starań, aby uprościć proces zakupupowy i zapewnić pełną satysfakcję.

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru oświetlenia lub pytanie o produkt ?
Maciej jest do Twojej dyspozycji
ok poniedziałku do piątku od 9h do 18h,
telefonicznie pod numerem 500 682 891
lub mailowo , aby służyć Ci w zakupach.  

Lightonline to także zespół stworzony dla profesjonalistów,
Od porad dotyczących wyboru produktów po projektowanie przestrzeni, towarzyszymy Ci w twoich projektach wykończeniowych.
Skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie lub przez e-mail

  • Wybieraj produkty spośród tysięcy referencji dostępnych na stanie. Gwarantujemy wysyłkę w 24h w dni robocze. Produkty dostępne na zamówienie mają oznaczone daty dostępności na stronie konkretnego artykułu. Po dokonaniu zakupu będziesz mieć możliwość sprawdzenia statusu zamówienia na swoim koncie w LightOnline
  • I tak oto nie będzie niespodzianek - wiesz wszystko !
Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy
Zmieniłeś/aś zdanie na temat nowo zakupionego produktu? Możesz je nam zwrócić w ciągu 14 dni. Jeśli produkt jest nowy i w oryginalnym opakowaniu, zwrócimy kwotę zamówienia w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki lub potwierdzenia zwrotu zamówienia.Kliknij tutaj aby się zalogować jeśli chcesz dokonać zwrotu otrzymego produktu. Skontaktuj się z nami.
Jakość i gwarancja produktów
Nasze produkty produkowane są przez poważne marki, a oferowane przez nas produkty są przedmiotem ich uwagi i czujnego nadzoru. Jeśli mimo podjętej staranności pojawi się problem, wiedz, że masz gwarancję wskazaną na karcie produktu i możesz skontaktować się z nami & nbsp;: będziemy zarządzać interfejsem z marką, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę. Zaufaj, wygrał & nbsp;
Każdy grosz wydany na LightOnline zapewnia otrzymanie cashback* ! Tak więc, po zrealizowaniu Twojego zamówienia, twoje konto w naszym sklepie zostanie zasilone kwotą, która zostanie automatycznie odjęta od twojego następnego zamówienia. Dowiedz się więcej o cashback.
  • - Aby lepiej sprostać potrzebom naszych klientów, a tym samym ulepszać nasze usługi, zdecydowaliśmy się na współpracę z partnerem Trustpilot, niezależnej platformy zbierającej opinie klientów, aby gromadzić oceny na stronie i naszych produktach.
  • - Zaleta: wszystkie oceny są automatycznie dostępne online, co gwarantuje całkowitą przejrzystość. Możesz je odnaleźć na naszej dedykowanej stronie.
  • - Nowość: odkryj na kartach produktów opinie naszych klientów na temat danego produktu. Dzięki Tobie te porady dotyczące produktów pozwalają nam udoskonalić nasz katalog, by był dostosowany do potrzeb klientów.
  • - W LightOnline zapłacisz za swoje zakupy poprzez bezpieczne płatności online PayU, tradycyjnym przelewem lub gotówką w naszym warszawskim biurze. Zalecaną przez nas metodą płatności jest usługa PayU. Nie bez powodu to właśnie ten sposób zapłaty Tobie rekomendujemy, przy wyborze płatności w naszym sklepie kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem jak i praktycznym podejściem. Zakupy z Payu charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i wszystkie tranzakcje są zabezpieczane. Aby poinformować Cię o bezpiecznie przeprowadzanej płatności , twoja przeglądarka wyświetla ikonę zamkniętej kłódki oraz początek adresu zaczynający się na https://
  • - Odkryj wszystkie dostępne sposoby płatności, przejdź do strony płatności