Kim jesteśmy

Zespół LightOnline

Początek

2009

Ekipa

20

Średni wiek

35 lat

Marki

200

Produktów

10000

Tysiące

zadowolonych klientów !

Ile zostało zrobione w ciągu 9 lat ... a to dopiero początek! Mały paryski start-up, prawdziwy gracz Designu, przejęty przez grupę Adeo w 2011 roku, mocno się rozwinął i jest już zaliczany do najlepszych witryn e-commerce we Francji! Wszystkie nasze gałęzie współpracują ze sobą, aby LightOnline stał się liderem w oświetleniu klasy premium we Francji ... i w Europie!

Nasza misja : uszczęśliwiać Cię !

Pracujemy każdego dnia dla Twojej satysfakcji, oferując Ci najlepszy wybór oświetlenia! Chcemy, aby design był dostępny na wszystkich poziomach: emblematyczne i ikoniczne lampy, ale także bardziej oryginalne i ekskluzywne oświetlenie, aby Twój dom stał się wyjątkowym miejscem.

Chcemy, aby Twoje doświadczenie było jak najlepsze: produkty na magazynie, szybka wysyłka, łatwe śledzenie zamówień, intuicyjna strona dla optymalnego i inspirującego doświadczenia zakupowego i czashback nagradzający twoją lojalność!

Pomiędzy pasją, wymaganiami i doświadczeniem, cały zespół jest po to, aby udzielić odpowiedzi na twoje pytania i doradzić ci na temat oświetlenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o porady dekoracyjne, czy techniczne (takie jak oświetlenie łazienkowe), LightOnline, to zespół do Twojej dyspozycji : najważniejsze dla nas jest zadowolenie!

Dla profesjonalistów zespół jest zaangażowany w wspieranie twoich projektów i dostarczanie najlepszych rozwiązań oświetleniowych do urządzania, restrukturyzacji i projektowania przestrzeni. Jesteś architektem, elektrykiem, dekoratorem lub prowadzisz projekt oświetlenia dla swojej firmy? Odwiedź naszą dedykowaną stronę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

l'équipe pro
l'équipe pro

LightOnline to dostosowana do potrezeb selekcja oświetlenia

Lampa jest elementem dekoracji w najwyższym stopniu ! Przyciąga wzrok i nadaje ton. Sama w sobie określa dla każdego pomieszczenia swoją atmosferę, przestrzeń, ciepło, serdeczność ... Poza funkcją dekoracyjną lampa i jej oświetlenie całkowicie zmieniają odczyt pomieszczenia i postrzeganie pokoju.

Podróżujemy po Europie i odwiedzamy targi (Paryż, Mediolan, Londyn, Frankfurt, Sztokholm), aby znaleźć najlepszy design. Wybraliśmy ponad 200 marek, od najbardziej kultowych do najbardziej oryginalnych i 10 000 produktów wysokiej jakości: największych włoskich wydawców, francuskich designerów, skandynawskich projektantów, ale także marki wielu innych krajów w Europie i na świecie. Dzięki tej różnorodności partnerów możemy zaoferować Ci produkty o eklektycznym stylu, od etnicznych, przemysłowych po skandynawskie, które rozjaśnią Twój dom... ale także twój ogród, o czym świadczy nasza kategoria poświęcona zewnętrznej przestrzeni.

Oferowane przez nas modele oświetlenia są modelami autentycznymi i jesteśmy oficjalnymi sprzedawcami marek, z którymi współpracujemy.

Z LightOnline stwórz wnętrze dostosowane do Ciebie, w którym czujesz się dobrze.

Jesteśmy tutaj by Cie oświetlić

Zaprojektowaliśmy dla Ciebie witrynę! Aby Ci towarzyszyć, opracowaliśmy przewodniki po pokojach podkreślające konkretne potrzeby, które są także twoje, oświetleniowe chwile, ale także przewodniki techniczne... Wybór żarówki, zrozumienie technologii LED, nie to jest proste: podążaj za naszymi radami !

Tworzymy selekcje trendów, sekcje tematyczne, źródła inspiracji, dzięki czemu możesz zmienić swój dom w wyjątkowe miejsce. Dla każdego produktu staramy się dostarczać najbardziej przydatne informacje, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

W "Nasze ulubione" znajdziesz selekcje ulubionych lamp naszego zespołu jak i naszych gości (blog, prasa...).