500 682 891 | info@lightonline.pl

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

Paris design week

design month live design

Wyciągnij swoje najpiękniejsze żarówki i włącz lampy biurkowe - wracamy do szkoły z LightOnline !

Wrzesień to bardzo „gorący” miesiąc dla designu, ponieważ co roku odbywa się w tym czasie Paris Design Week. Długo oczekiwane wydarzenie, podczas którego różni designerzy zajmujący się projektowaniem i dekoracją wnętrz spotykają się, aby wspólnie odkryć najnowsze informacje dotyczące innowacji.
W tym roku LightOnline koncentruje się na nowej generacji: marki ekologiczne, projektanci New Age i naturalne materiały... To Regeneracja oświetlenia

LIVE DESIGN

Zawsze szukające najnowszych innowacji, zespoły LightOnline są w pogotowiu, aby poznać nowe marki, znaleźć najpiękniejsze perełki designerskiego oświetlenia i zaprezentować najnowsze trendy podczas Paris Design Week. Jeśli nie możesz uczestniczyć w targach Maison & Objet, przyjdź i przeżyj z nami tę przygodę, jakbyś tam był i odkryj na żywo, co oferują nam tegoroczni wystawcy.

STYLE NA OKŁADCE

Design retro popDesign retro pop

FRENCH TOUCH

Design à la française
Kraj „francuskiego pocałunku” i gastronomii, Francja to także kraina designu.

Jest pełna wielu talentów, uznanych artystów i młodych, odważnych twórców, którzy na co dzień na nowo wymyślają design, aby francuski akcent był oczywiście rozpoznawany na całym świecie! Nie prezentujemy już marek takie jak
Petite Friture,
Jieldé,
Market Set
czy Sammode
któremu zawdzięczamy wiele kolekcji designerskiego i kultowego oświetlenia.

Jednak narodziło się nowe pokolenie projektantów, którzy są zdeterminowani, aby zaznaczyć naszą epokę.


ODKRYWAM

Nasze ulubione

French touch Rispal

French touch Disderot

French touch DCW éditions

DESIGN HIGH TECH

Kiedy design i technologia spotykają się, rezultat jest wybuchowy!
Jesteśmy świadkami powstawania oświetlenia równie zadziwiającego, co genialnego, w najnowocześniejszej technologii, często inspirowanej światem przemysłu. Inteligentne oświetlenie (Bluetooth, Wi-Fi) którym można sterować zdalnie ze smartfona bez ruszania się z sofy, te wszechstronne lampy, które w końcu mogą zamienić się w głośnik i ożywić wieczory na świeżym powietrzu. Posiadanie pięknego oświetlenia jest super, ale oszczędzanie energii jest jeszcze lepsze!
Illan design high tech
Pipistrello design high tech
Lampy design i technologie