Oferty w toku

Koszty dostawy

Polska  49 zł
Zagranica*  55 zł

Chronopost Europe
Dostawa w orientacyjnym czasie od 1 do 4 dni roboczych (z wyjątkiem Grecji, 6 dni).
W momencie doręczenia wymagany jest podpis. W przypadku nieobecności podczas dostawy kierowca zostawia zawiadomienie o przybyciu. Wskazuje, gdzie i jak odebrać paczkę (w zależności od kraju, .
paczka może zostać ponownie doręczona). Następnie masz około 8 dni, aby przesyłkę odebrać osobiście we wskazanym punkcie. Po tym okresie Twoja paczka zostanie nam zwrócona.

Geodis Europe
Dostawa w orientacyjnym terminie od 2 do 8 dni roboczych.
W momencie doręczenia wymagany jest podpis. W przypadku nieobecności w trakcie dostawy, kierowca pozostawi awizo z danymi centrum logistycznego w celu umówienia ponownej próby doręczenia lub Odbioru osobistego.
Będziesz mieć 8 kolejnych dni na odbiór przesyłki. Po tym okresie paczka zostanie nam zwrócona.

  *Oferta wyprzedażowa dotyczy tylko wskazanych produktów i dostępnych na stanie. Oferta ważna do wyczerpania zapasów od 27/06/2018 od godziny 8h do 07/08/2018 włącznie, nie może być łączona z żadną inną ofertą lub promocją w toku. Nie pozwala na gromadzenie cashback.

  *Promocja dotycząca wskazanych produktów z kolekcji Pipistrello marki Martinelli Luce, w limitach stanów magazynowych do dnia 30/06/2018. Nie pozwala na kumulowanie cashback. Wysyłka w 24h (w dni robocze) produktów na stanie.

  Cashback to rabat obliczany automatycznie na podstawie kwoty zamówienia (bez wysyłki), który jest ważny dla następnego zamówienia i używany jednorazowo. Cashback nie kumuluje się w przypadku produktów w wyprzedaży, w promocji lub dla zamówień z użyciem kodu promocyjnego. Cashback jest ważny przez jeden rok od jego otrzymania.

  *Oferty ważne raz na użytkownika i na gospodarstwo domowe, nie łączą się ze sobą ani żadną inną ofertą w toku.

  *60 zł rabatu oferowane za subskrypcję do newslettera i ważne na każde pierwsze zamówienie o wartości minimalnej 400 zł (bez wysyłki) w ciągu 3 miesięcy od daty rejestracji do newslettera.
  Oferta ważna raz na użytkownika i nie może być łączona z żadną inną ofertą lub promocją w toku oraz z użyciem Karty Podarunkowej.

  * -15% na selekcję oświetlenia marki Artemide oraz -14% na wybrane oprawy FLOS obowiązuje do dziś wieczorem. Nie pozwala na gromadzenie cashback. Wysyłka w ciągu 24 godzin (w dni robocze) produktów na magazynie.