Zarejestruj się w kilka kliknięć !

Zarejestruj się do naszego newslettera i skorzystaj z 60 zł rabatu na zakupy już od 400 zł !

Nowości, aktualności marek i designerów, oferty specjalne... Aby otrzymywać najświeższe wiadomości od LightOnline, wypełnij poniższy formularz.

 

Zapisując się do newslettera, jestem poinformowany i akceptuję fakt, że moje dane zostaną przekazane partnerom biznesowym LightOnline w celu spełnienia celów tego działania.

Dane zbierane przez LightOnline są wykorzystywane do celów i na czas określone w polityce prywatności. Przeznaczone są one dla usług LightOnline i jej usługodawców do realizacji zamówień i zapytań. Aby uzyskać więcej informacji,kliknij tutaj. Zgodnie z ustawą "Infolmatyka i wolności" z 6 stycznia 1978 r. I rozporządzeniem (UE) 2016/679 dotyczące ochrony danych osobowych, masz prawo dostępu, modyfikacji, poprawiania, ograniczenia, przenoszenia i usuwania danych o Tobie.
Jeśli masz pytanie, prosimy o kontakt: LightOnline, obsługa klienta, ul.Targowa 46/5, 03-733 Warszawa lub za pośrednictwem e-mail na info@lightonline.pl Lightonline.fr zobowiązuje się do zachowania poufności i ochrony Twoich danych. Ponadto możesz wycofać swoją zgodę w każdej chwili, przechodząc na swoje konto i klikając link « Chcesz trwale usunąć swoje konto klienta w serwisie LightOnline, wiedząc, że usunięcie konta spowoduje usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych ? »