Fermob BALAD - Lampa przenośna LED zewnętrzna Szary Wys.25cm

Lampa przenośna LED zewnętrzna Szary Wys.25cm - BALAD

Fermob
Tristan Lohner
361126
 
331,8 zł
W magazynie
 
  • Koszty dostawy : 49 zł*
  • 14-dniowa gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
 

Ładowalna, przenośna lampa LED zewnętrzna o niewielkich rozmiarach z kolekcji Balad, lampa ta składa się z konstrukcji stożkowej z polipropylenu rotacyjnie formowanego i aluminiowego uchwytu w kolorze szarym; model ten jest wyposażony w przełącznik włączania/wyłączania, oferujący dwa poziomy intensywności światła (50% lub 100% mocy).
Kolekcja Balad została zaprojektowana przez Tristan Lohner i jest ona najnowszym dziełem znanego producenta mebli outdoorowych firmy Fermob. Ta elegancka lampa zewnętrzna dostępna jest w dwóch rozmiarach i szerokiej gamie uchwytów w wyrafinowanych kolorach.
Wyposażona w najnowszą generację ładowalnych LED, Balad dostarczana jest z kablem USB i zapewnia ekonomiczne, przyjazne dla środowiska, szybkie i nie przegrzewające się oświetlenie.
Jej autonomia wynosi 12h00 z 50% natężeniem światła i 7h00 przy 100%. Czas ładowania wynosi 5 godzin.
Możesz połączyć dwa formaty, aby utworzyć harmonijny zespół idealnie dopasowany do Twojej przestrzeni.
Balad została zaprojektowana i przetestowana w celu zapewnienia jej trwałości i szczelności na zewnątrz, ma wysoką ochronę (IP44), co gwarantuje ochronę przed kurzem powyżej 1 mm i rozpryskiwaną wodą. Uwaga Balad nie może być zanurzona w cieczy.
Żarówka LED: zintegrowane LED 0.5W.  • Wymiary :Wys. 25cm / Ø 19cm / Przewód zasilający Dł.200cm
  • Stopień ochrony (IP) Stopień ochrony (IP) 44
  • Napięcie : 230 V
  • Wyposażony w ściemniacz : tak
  • Kompatybilny ze ściemniaczem : tak
  • Wyposażony w wyłącznik : tak

Elegancka i nieformalna lampa może być wykorzystana jako lampa podłogowa lub jako lampa wisząca! Balad z elegancją udekoruje Twój ogród lub taras i może być zainstalowana samodzielnie lub w serii, w monochromatycznej lub wielokolorowej kompozycji!

Widziany u naszych klientów