David Trubridge KINA - Lampa wisząca Naturalne drewno/Biały Ø100cm

Lampa wisząca Naturalne drewno/Biały Ø100cm - KINA

David Trubridge
Kina Bois Naturel/Blanc Ø100cm
 
6 834,92 zł
W magazynie
 
  • Koszty dostawy : 49 zł*
  • 14-dniowa gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
 

Lampa wisząca model XL składająca się ze struktury wykonanej z naturalnego bambusu o wnętrzu w białym odcieniu oraz białego kabla zasilającego.

Ta lampa wisząca wyprodukowana została z drewnianych części połączonych ze sobą za pomocą nylonowyh nitów. Dostarczana do złożenia (w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla podczas transportu), ta lampa jest w łatwy sposób składana dopasowując do siebie drewniane części za pomocą nylonowych nitów. Każdy element jest dwustronny, co pozwoli Wam miksować jej kolory (naturalny/biały).
Prawdziwa drewniana koronka, ta graficzna lampa wisząca o organicznej formie inspirowana jest otaczającą nas naturą. Wykorzystane ekologiczne materiały tworzą z tej kolekcji idealny przykład elegancji oraz kierunku nowoczesnego Nowozelandzkiego designu. Siatka tej lampy wiszącej będzie swoistą grą światła i cienia, która pięknie udekoruje ściany i sufity Waszego domu.

Żarówka: 1x100W E27 max (brak w zestawie).


  • Wymiary :Ø 100cm / Wys. 42cm / Kabel max 2m
  • Stopień ochrony (IP) Stopień ochrony (IP) 20
  • Napięcie : 230 V
  • Produkcja : Nowa Zelandia

Ta cudowna lampa wisząca ubierze w eleganckie światło każde pomieszczenie Waszego domu, w szczególności jeżeli posiadacie wysoki sufit ! Idealna do salonu, pokoju wejsciowego czy sypialni.