Oswietlenie Crème Atelier

Crème Atelier to królowa druku 3D o negatywnym wpływie na środowisko!

Założone przez parę Jacqueline Kessidis i Lucas Lind, Crème Atelier narodziło się po renowacji ich domu. Po stworzeniu swojego domu, Jacqueline Kessidis i Lucas Kind chcieli stworzyć coś razem, coś, co czułoby się jak oni. Pomysł stworzenia zrównoważonych lamp był początkiem ich kreatywnej podróży!

Mocno wierząc, że zrównoważony design może być również estetyczny, para zdecydowała się użyć drukarki 3D, aby ożywić swoją lampę. Montują i pakują swoje produkty na żądanie w swoim warsztacie w Sztokholmie. Zastosowany plastik jest produkowany biologicznie przy użyciu ekstraktu ze skrobi kukurydzianej i opakowań po żywności pochodzących z recyklingu. Ten przyjazny dla środowiska proces oznacza, że lampy są wykonane z PLA pochodzącego z Holandii. Produkcja jest kontrolowana: każda lampa jest wykonywana na zamówienie, a materiały są delikatnie dodawane w przejrzysty sposób, warstwa po warstwie, aby uniknąć marnowania materiału!

Lampa Soft Serve, flagowy produkt marki, to delikatna mieszanka elegancji i zabawy, połączona ze zrównoważonym wzornictwem i produkcją przyjazną dla środowiska.

Zobacz wszystko

Ukryj

33 produkty
ZWRÓCIĆ
30 dni