500 682 891 | info@lightonline.pl

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

Oświetlenie w wyprzedaży

 
Wyprzedaże lato 2020
Piękny design w szalonych cenach

Dni robią się coraz dłuższe, więc wieczory też! Światło zyskuje na wartości... Stwórz atmosferę dzięki świetlistemu dizjanowi, a zyskasz odprężenie, która ułatwi Ci przyszykowanie wnętrz na letnie miesiące. Mała przenośna lampa w głębi ogrodu, która będzie Ci towarzyszyć, lampa wisząca na olśniewające powitanie gości lub przegubowe lampy stojące zapewniające optymalne oświetlenie... Przemień swoje wnętrze dzięki światłu, którego urok może być prawdziwym atutem każdego pokoju. Nie zwlekaj i zapoznaj się z kultowymi markami i dizajnerskimi lampami z naszej oferty do -60% !

NASZE
INSPIRACJE


Nasz oferty wg kategorii

 

NASZE STYLOWE OFERTY

Styl lampy design

Design

Daj się ponieść połączeniu przyjemności i pożądania. Cała istota designu zaklęta w wyborze kilku kultowych i ponadczasowych lamp. Obudź w sobie projektanta i rozejrzyj się wśród naszej szerokiej gamy marek i renomowanych projektantów. Postaw na wyjątkową atmosferę dzięki kultowym elementom. Nie zwlekaj dłużej, dizajn czeka na wyciągniecie ręki!

ZOBACZ

Styl lampy industrialne

Industrialny

Lampy stojące utrzymane w stylu industrialnym, same wdzięcznie wproszą się do Twojego wnętrza. Surowy metal, połączenie solidnych materiałów i neutralnych kolorów, podkreślają tożsamość każdego, kto na nie postawi. Lampy wiszące, stołowe, podłogowe... daj się uwieść ponadczasowej estetyce wprowadzając do swojego wnętrza autentyczny akcent loftu z "fabryczną" atmosferą!

ZOBACZ

Styl lampy skandynawskie


Skandynawski

Daj się ponieść fali relaksu inspirowanego blaskiem z dalekiej północy! Zaaranżuj sobie przytulną przestrzeń pełną hygge za pomocą odpowiedniego połączenia ciepła, komfortowego oświetlenia i świeżości minimalistycznego designu. Naturalny duch skandynawskiego designu uwodzi elegancją i jasnością, na pewno mu się nie oprzesz! Wybierz się razem z nami w podróż daleko na północ ;)

ZOBACZ

Styl lampy vintage

Vintage

Lampy stojące, których piękno dorównuje funkcjonalności, utrzymane w stylu industrialnym, same wdzięcznie wproszą się do Twojego wnętrza. Lampy wiszące, stołowe, podłogowe... daj się uwieść ponadczasowej estetyce. Możesz w ten sposób wprowadzić do swojego wnętrza autentyczny akcent loftu, łączący praktyczność z nowoczesnością. Rozkoszuj się "fabryczną" atmosferą!

ZOBACZ