Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

Bloom Lampy wiszące

Pomysł lampy wiszącej Bloom zrodził się podczas spaceru po długich plażach Barcelony !

To właśnie w takich okolicznościach projektanci Studio Easy Light by Carpyen, we współpracy z Lightonline, po raz pierwszy wpadli na pomysł zaprojektowania lampy, która mogłaby rozkładać się i składać równie łatwo jak parasol. Innowacyjna lampa wisząca od początku miała być zaprojektowana w nurcie eko. Twórcom zależało, aby za pomocą dopracowanej, ekologicznej oprawy jednocześnie rozświetlać przestrzeń i chronić przed słońcem. Design, lekkość i kompaktowa forma sprawiają, że lampa Bloom budzi wrażenie osłoniętej delikatnym welonem światła. Po błyskawicznym rozłożeniu klosza przypomina dużą, rozkloszowaną sukienkę w rozmiarze XXL. Za sprawą niewielkiego opakowania, Bloom jest gotowa, aby towarzyszyć Ci wszędzie. To prawdziwa KRÓLOWA LETNICH WIECZORÓW, o czym szybko się przekonasz.

Montaż w kilka sekund

łatwy montaż lampy Bloom

Rozświetl przestrzeń w mgnieniu oka !

Dzięki Bloom instalacja oświetlenia staje się dziecinnie prosta: wystarczy wyjąć lampę wiszącą z pudełka, chwycić jedną ręką i otworzyć ją, niczym kwitnący kwiat ! W przypadku oświetlenia wewnętrznego instalacja lampy Bloom może być wykonana na suficie, jak w przypadku klasycznej lampy wiszącej. W wersji outdoorowej masz do dyspozycji sznurek do zawieszania. Takie rozwiązanie pozwala na zawieszenie lampy na wszystkich podporach w ogrodzie lub na tarasie: na pergoli, gałęzi drzewa lub pod dachem altany.

Bloom Pictos
kolekcjaoutdoor bloom
Lampa Bloom Outdoor występuje w jednym rozmiarze (Ø60cm) i jest dostępna w dwóch kolorach: khaki i antracytowym.
Lampa wisząca bloom outdoor
Lampa wisząca bloom outdoor
kolekcjaindoor bloom
Lampa Bloom Indoor występuje w trzech rozmiarach (Ø60cm, Ø90cm i Ø120cm) i jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i perłowo-szarym.
Lampa wisząca bloom indoor czarna
Lampa wisząca bloom indoor czarna

Odkryj markę

Easy Light by Carpyen


Easy Light by Carpyen wstrząsa projektowymi schematami, nadając im hiszpańskich akcentów. Ta wyjątkowa marka oświetleniowa z siedzibą w Barcelonie, mieście światła, zabiera nas w podróż po cudach natury, wyspach i miastach Półwyspu Iberyjskiego. Ich lampy są designerskie, kolorowe, a przede wszystkim szanują środowisko. Poszczególne elementy opraw oświetleniowych są wykonywane ręcznie, na bazie autentycznego i jakościowego know-how - przez rzemieślników, którzy mieszkają nie dalej niż 100 km od kolorowej Barcelony. Easy Light by Carpyen uwzględnia odpowiedzialne podejście do środowiska, dzięki czemu eko oświetlenie w końcu jest dostępne dla naszych domów, i to w bardzo rozsądnych cenach.
Easy Light by carpyen
Easy Light by carpyen
Easy Light by carpyen

BLOOM Outdoor : moduł LED zintegrowany

lampa wisząca bloom z żarówką led

Zewnętrzna lampa wisząca Bloom jest wyposażona w potężny i autonomiczny, zintegrowany moduł LED, który zapewnia do 5 godzin światła przy 100% mocy. Posiada ściemniacz natężenia światła, który można ustawić na czterech poziomach: 25% / 50% / 75% / 100% . Intensywność światła można regulować zdalnie za pomocą dostarczonego pilota.
W zestawie dostępny jest również kabel USB do ładowania modułu LED.