500 682 891 | info@lightonline.pl

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

Pakuj walizki, ruszamy w drogę!
Każdy w swoim kierunku!

Ardèche

 
ArdècheArdèche
Ardèche
aminatabollekebolleke

Uwaga pasjonaci sportów na świeżym powietrzu: turystyki pieszej, rowerowej, kajakarstwa... Ardèche z zachowanymi krajobrazami, lasami i rzekami to miejsce prawdziwej, dzikiej przyrody! Odcienie i gradacje zieleni w połączeniu z nutami brązów wprowadzają do wnętrza ciszę i spokój... Znajdź w naszej ofercie naturalne oświetlenie „Wieś: Ardèche” w harmonijnym połączeniu drewna i zieleni ...


Périgord

 
PérigordPérigord
Périgord
kinkiet żelazny
kinkietkinkiet żelazny
Niezależnie od tego, czy wolisz Périgord w odcieniach purpury, zieleni, czerni czy bieli, jego gastronomia sprawia, że wszyscy są tego samego zdania! Grzyby, orzechy, wino Bergerac, foie gras i pierś z kaczki… Nawet jeśli nie wszyscy mogą mieszkać w domu w jaskini, prawdziwy duch Périgord nadal może wypełniać twoje wnętrze! Znajdź naturalne materiały i surowy industrialny styl w naszej ofercie oświetlenia „Wieś: Périgord”

Perche

 
PerchePerche
Perche
lampalorenalorena
Cydr i czarna kaszanka, pagórkowate tereny pokryte lasami? Jesteś w regionie le Perche! Odkryj ducha „wiejskiego szyku” dzięki propozycji oświetlenia w neutralnych kolorach, od antracytu po złamaną biel, szkło i przemysłowe wykończenia w naszej ofercie „Wieś: Perche”.
Inspiruj się, Zainspiruj nas...