500 682 891 | info@lightonline.pl

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

Pakuj walizki, ruszamy w drogę!
Każdy w swoim kierunku!

Lazurowe Wybrzeże

 
Lazurowe Wybrzeże Lazurowe Wybrzeże
Lazurowe Wybrzeże
edison the petitAtollo O LuceAtollo O Luce

Śpiew cykad i szum sosen, palące słońce i Mistral: witamy na Lazurowym Wybrzeżu! Czas płynie idealnie: dni spędzane na plaży, popołudnia na łodzi, aperitif przy basenie i wieczory w klubach… Glamour i błyskotki, uwielbiamy to! Nasza oferta „Morze: Lazurowe Wybrzeże” obejmuje wyszukane designerskie oświetlenie w odcieniach bieli i złota...


Wybrzeże Baskijskie

 
Wybrzeże BaskijskieWybrzeże Baskijskie
Wybrzeże Baskijskie
Tipee Forestier
kinkiet brickTipee Forestier

Jeśli festiwale w Bayonne, papryczka z Espelette i miejsca do surfowania na wybrzeżu baskijskim nie mają już dla ciebie tajemnic, zakochasz się w świetle naszej kolekcji „Morze: Wybrzeże Basków”! Udekoruj swoje wnętrze lampami w kolorach Kraju Basków: biel i czerwień dodadzą pieprzyka Twojej dekoracji... Nie zapomnij o przenośnych lampach zewnętrznych na letnie wieczory!

Bretania

 
BretaniaBretania
Bretania
E 27 Muutofermobfermob
Bretończyku w sercu, czy lubisz ciasto kouign-amann, owoce morza i naleśniki z mąki gryczanej? Oferta oświetlenia « Morze: Bretania » została stworzona dla Ciebie! Udekoruj swój dom odcieniami szarości, błękitu i bieli, naturalnego drewna i wzorów w pasy! Piękne materiały i nieskrępowany morski wygląd: rattan, drewno, a nawet ceramika. Możecie rzucić cumy!
Zainspiruj się, zainspiruj nas ...