500 682 891 | info@lightonline.pl

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

Pakuj walizki, ruszamy w drogę!
Każdy w swoim kierunku!

Alpy

 
AlpyAlpy
Alpy
Augustin marki JieldéChimes de Umage

Na granicy Szwajcarii i Włoch czekają na ciebie Alpy i Mont-Blanc! W programie ciepła i przytulna atmosfera, piesze wędrówki i wyśmienite sery! Nadaj swojemu wnętrzu wygląd alpejskiego schroniska dzięki naszym lampom z drewna, piór, metalu i szkła w odcieniach brązu, pomarańczy, szarości i bieli. Odkryj naszą kolekcję opraw oświetleniowych "W górach: Alpy"!


Chimes de Umage

Wogezy

 
Wogezy Wogezy
Wogezy
alienor
Lampa Trigonon od Britop Lightingalienor
Jesteś pasjonatem wędrówek, miłośnikiem przyrody i słynnych słodyczy z Wogezów? Nadaj swoim wnętrzom ciepły klimat i naturalny wygląd! Oprawy oświetleniowe w odcieniach zieleni jodłowej, białej i brązowej oraz dużo drewna zmieni twoje wnętrza w przytulne gniazdko! Odkryj lampy z kolekcji "W górach: Wogezy".

Pireneje

 
PirenejePireneje
Pireneje
Grain marki muutoMooon od FermobMooon od Fermob
Pragniesz w pełni zanurzyć się w naturze? Witamy w Pirenejach! W zimie narty, w lecie piesze wędrówki... Wprowadź w swoim wnętrzu naturalną, spokojną i relaksującą atmosferę dzięki naszej kolekcji oświetlenia z surowego drewna, bambusa, rattanu i gamie prawdziwie baskijskich kolorów: zieleni, czerwieni i bieli. Odkryj naszą kolekcję opraw oświetleniowych "W górach: Pireneje"!
Inspiruj się, Zainspiruj nas...