poradnik lampy wiszące

lampa wisząca vertigo, lampa wisząca listwa, lampa wisząca wielopunktowa, lampa wisząca, lampy wiszące w rzędzie, lampa wisząca w linii, lampa wisząca XXL, lampa wisząca art déco, lampa wisząca nowości

Lampy wiszące są idealne do zapewnienia oświetlenia zenitalnego (które pochodzi z góry) i mogą być zainstalowane we wszystkich pomieszczeniach domowych.

Samodzielnie, w rygorystycznych powtórzeniach lub w grupie modułów, oprawy wiszące są dostępne w szerokim wyborze wykończeń i formatów! A jeśli chodzi o układ i style, lampy wiszące i żyrandole są dostępne w wielu różnych stylach. Nowoczesna lampa wisząca do kuchni? Zawieszenie nad barem? Industrialna lampa sufitowa do jadalni? A może designerskie zawieszenie do salonu?

Jest to często centralny punkt Twojej przestrzeni, dlatego upewnij się, że nie popełnisz błędu. Postępuj zgodnie z instrukcją.

Najtrudniej jest wybrać...

Lampy wiszące listwy

 

Listwy podwieszane; o co chodzi?

Listwa podwieszana to wydłużona struktura z kilkoma bądź pojedynczym źródłem światła, często LED.

Listwy podwieszane, dzięki swojej podłużnej formie, pozwalają na równomierną i wydajną dystrybucję światła, mogą z powodzeniem być zastosowane np. w barach lub nad prostokątnymi stołami w jadalni.

Lampa wisząca listwa miami romi
Lampa wisząca Thana Faro
Lampa wisząca listwa trendy

Lampy wiszące wielopunktowe

 
lampy wiszące wielopunktowe

Lampy wiszące wielopunktowe: Késako?

Lampy te oferują dużą modularność i pozwalają na grę z długością kabla, aby idealnie dopasować wysokość źródła światła.

Zgrupowane wokół jednego gniazdka elektrycznego, doskonale nadają się do pomieszczeń recepcji, biur lub wejść, a także nadają się do oświetlenia klatek schodowych.

Lampa wisząca wielopunktowa kryształ pendant ebb&flow
Lampa wisząca wielopunktowa spider filamentstyle

Lampy wiszące w rzędzie

 

Lampy wiszące w rzędzie : Dlaczego?

Lampy wiszące zamontowane w rzędzie nadadzą Twojemu wnętrzu bardzo architektoniczny akcent graficzny.

Lampy te naturalnie znajdą swoje miejsce nad barem, biurkiem lub stołem w jadalni, mogą również skutecznie doświetlić korytarz.

suspension enfilade celeste sarah lavoine
Lampa wisząca w rzędzie superliving
Lampy wiszące w rzędzie na czasie

Lampy wiszące XXL

 

Lampy wiszące XXL; postaw na rozmiar!

Spektakularna, wielkoformatowa oprawa zaburza konwencje i nasz stosunek do przestrzeni; gigantyczna lampa staje się świetlną rzeźbą i stanowi niezwykłe wejście do Twoich pomieszczeń recepcyjnych...

Wbrew powszechnej opinii, te wyjątkowe moduły nie są zarezerwowane tylko dla przestrzeni ponadgabarytowych, zawieszenia XXL pozwalają na zabawę kodami i proporcjami oraz sprawiają, że Twoje wnętrze jest naprawdę wyjątkowym miejscem!

arcturus graypants
dear ingo moooi
lampy wiszące xxl

Inspiracja

 

Ostatnie nowości lampy wiszące