500 682 891

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

info@lightonline.pl

Oświetlenie designerskie na powrót z wakacji

 

Oświetlenie dekoracyjne i design na powrót z wakacji

Oświetlenie dekoracyjne i design na powrót z wakacji
Koniec wakacji : obiecujemy same LIGHTowe doświadczenia!
Wciąż czujesz lato, ciepło i radość... ale jakby nie patrzeć, zbliża się koniec wakacji ! Pomożemy Ci w tej trudnej zmianie, żebyś zachował letni uśmiech, dzięki słońcu przywiezionemu z urlopu i wakacyjnemu nastrojowi w domu. Stonowana atmosfera, miękkie i ciepłe światło, a do tego design w stylu etnicznym, vintage, zabawnym lub haussmanowskim... Wybierz sam, w jakim styl zastanie Cię jesień. Rozświetl swoje pokoje w modny sposób, uwydatniając wszystkie pomieszczenia dzięki naszym nowościom i bestsellerom.

Marki warte uwagi


Nie do przeoczenia

Slide aż do -20%

Czego szukasz ?

Gdzie mieszkasz ?

Nos coups de coeur

Style na koniec wakacji

Haussmanna

 
Styl HaussmannaStyl Haussmanna
MULTI-LITESNOOPYSNOOPY

W XIX wieku Baron Haussmann został wybrany przez Napoleona III do przebudowy Paryża: chodziło o ułatwienia ruchu, ale także wniesienia do miasta powietrza i światła poprzez tworzenie parków i ogrodów, zapewniając jednocześnie spójność tkanki miejskiej. Pojawił się wówczas stylu architektoniczny, który następnie rozprzestrzenił się w innych europejskich miastach.
Wysokie sufity, szerokie okna, marmurowy kominek, listwy na suficie i na ścianach, nie zapominając o drewnianym parkiecie... To wszystko typowe cechy stylu Haussmanna. Szacuje się, że w dzisiejszym Paryżu wciąż jest ok. 60% budynków zaprojektowanych przez Haussmanna!
Ten luksusowy wystrój idealnie pasuje do klasycznej, ale oryginalnej aranżacji!


Etniczny

 
Styl EtnicznyStyl Etniczny
 KALIMANTANOPIUMOPIUM

Łącząc autentyczne pamiątki z podróży, antyczne meble i naturalne materiały, łatwo osiągniesz styl etniczny, który zabierze mieszkańców i gości w podróż dookoła świata... Od Afryki, przez Indie i Amerykę Południową, aż po Azję - styl etniczny to styl życia, który podkreśla rzemiosło, ciekawość i autentyczność... Jeżeli marzysz o wnętrzach, które przywołują dalekie podróże, etniczny styl wprowadzi do Twojego wnętrza nieformalną i egzotyczną osobowość...
Styl etniczny to nie tylko trend, ale też nurt w dziedzinie wystroju wnętrz, który jest głęboko zakorzeniony w nowoczesności...


Vintage

 
Styl VintageStyl Vintage
APPLIQUE B206PANTHELLA MINIPANTHELLA MINI

Termin „vintage” wywodzi się z angielskiego słownictwa winiarskiego i oznaczającego rocznik wina lub rok zbioru. W latach 80. XX wieku termin ten był używany we Francji do oznaczania oryginalnych przedmiotów dekoracyjnych i strojów pochodzących z epoki
W dzisiejszych czasach promujących odpowiedzialną konsumpcję ten nostalgiczny trend, który daje drugą szansę pięknym przedmiotom, dowodzi jakości ich projektu i trafności rozwiązań stylistycznych.
Odrobina „vintage” wprowadzi do Twojego wnętrza charakter i zmieni je w naprawdę wyjątkowe, ekskluzywne i spersonalizowane miejsce.
Najwięksi projektanci oświetlenia oferują teraz kultowe modele oraz reedycje swoich starych katalogów w stylu vintage!


Zabawny

 
Styl ZabawnyStyl Zabawny
Heng Balance EllipseSORCIERSORCIER

Styl zabawny, poprzez swoją kolorystykę i wizjonerstwo, ma na celu przeniesienie Cię do świata, w którym zawsze panuje dobry humor.
Poprzez geometryczne kształty, popowy charakter oraz czasami celowo niemodny design, do Twojego wnętrza przybywa wraz z nim akcent zabawy. Jeżeli chcesz, żeby Twoja przestrzeń była naprawdę tylko Twoja i nie przypominała żadnej innej, to styl w sam raz dla Ciebie. Zabawa ponad wszystko! Zaszalej z kolorami, kształtami, materiałami...
Kinkiet w kształcie banana ze złotego matowego szkła lub lampa w kształcie psa z fioletowej żywicy... Czemu nie, nasz szeroki wybór oświetlenia na pewno zaspokoi Twoją kreatywność.

Wysyłka w 24h

produktów na stanie

Obsługa Klienta

do Twojej dyspozycji

Bezpieczna Platność

za pośrednictwem PayU

Program lojalnościowy

1 zakup : 1 bon zakupowy