500 682 891

Eksperci od oświetlenia do Twojej dyspozycji

info@lightonline.pl

Oświetlenie na Święta 2019
Trochę snu, trochę magii, szczypta oryginalności i odrobina przyjemnoci. Taki mamy zawsze plan na końcówkę roku.
Jak przystroić stół? Jak udekorować choinkę? Jakie ułożyć pod nią prezenty?
Pozwól, że podsuniemy Ci kilka inspiracji naszymi bajkowymi światłami, a na pewno znajdziesz magię świąt wraz z którąś z naszych kultowych marek i projektów

Świąteczna czołówka

BEST OF DECO 2019
Ikoniczne lampy designerskie
Lampa oryginalna

DLA KOGO ?

Świąteczne inspiracje

Chciałbyś coś zmienić ... pytanie tylko jak! Pokój dzienny, sypialnia, kuchnia... każde z tych pomieszczeń ma swój własny charakter. Połączenie stylu i funkcjonalności jest możliwe. Wszystko Ci wytłumaczymy!

Tradycyjna inspiracja Świąteczna

Inspiracja Tradycyjne Święta

Salon to centrum życia każdego domu. To tutaj wszyscy się spotykają. Wybór oświetlenia określa atmosferę, którą chcesz osiągnąć w sercu tego pokoju. Postawisz raczej na światło stonowane i ciepłe czy wyraźne i orzeźwiające?

ZOBACZ

Inspiracja Święta Precious

Inspiracja Święta Precious

Kameralny pokój, który ukołysze Cię w nocy, a potem również towarzyszy na początku dnia. Pierwsza i ostatnia rzecz, na którą spoglądasz, ma za zadanie nas obudzić, ożywić, ale też ukoić i wyciszyć. A Ty jakie światło wolisz ?

ZOBACZ

Inspiracja Świeta Naturalne

Inspiracja Święta naturalne

Czujesz smakowity zapach, który unosi się z piekarnika? Szatkowanie cukinii umilane przez światło, które ożywia kolory warzywa. W Lightonline źródło światła ma za zadanie służyć kreatywności! Kuchnia, to jedno z najważniejszych pomieszczeń, dlatego jesteśmy tu po to, aby doradzić Ci, jak wydobyć z niego najpiękniejsze aspekty.

ZOBACZ

Inspiracja Święta Nordyckie

Inspiracja Święta Nordyckie

Cóż ważniejszego niż światło w łazience? Stonowane podczas trudnych poranków, ożywcze, gdy śpiewasz lub ciepło na okoliczność wieczornego relaksu wśród świec - światło powinno dostosowywać się do Twojego nastroju. Trzeba przy tym jednak zachować zdrowy rozsądek, ponieważ elektryczność i woda idą w parze - skorzystaj z naszej porady i postaw na bezpiecznie oświetlenie.

ZOBACZ

Wysyłka w 24h

produktów na stanie

Obsługa Klienta

do Twojej dyspozycji

Bezpieczna Platność

za pośrednictwem PayU

Program lojalnościowy

1 zakup : 1 bon zakupowy