Projektanci oświetlenia


A

A+A Cooren

Achille Castiglioni

Achille Castiglioni & Pier Giacomo Castiglioni

Adolini + Simonini Associati

Adriano Rachele

Adrien Gardère

Aksu & Suardi

Alain Hadife

Alberto Saggia & Valerio Sommella

Alessandro Crosera

Alessandro Mendini

Alessandro Pedretti

Alessandro Zambelli

Alex Sacchetti

Alice Rosignoli

Alltogether

Alvaro Siza

Anderssen & Voll

Andreas Bergsaker

Andreas Engesvik

Andreas Kowalewski

Andreas Lund & Jacob Rudbeck

Angelo Mangiarotti

Anne Louise Due de Fønss & Anders Lundqvist

Antonio Citerrio

Antonio Citerrio & Toan Nguyen

Antonio di Chiano

Antonio Norero

Arik Levy

Arne Jacobsen

Atelier Oï

Atle Tveit

B

Bakery Group

Benjamin Graindorge

Benjamin Hubert

Benoit Chabert

Bernard-Albin Gras

Birger Dahl

Brian Rasmussen

Brian Sironi

Britt Kornum

Broberg & Ridderstråle

Brodie Neill

Bruno Rainaldi

C

Carlo Colombo

Carlo Forcolini & Giancarlo Fassina

Carlo Urbinati & Alessandro Vecchiato

Carlotta de Bevilacqua

Carlotta de Bevilacqua & Paolo dell'Elce

Catarina van Matern & Lisa Lindström

Catherine Grandidier

Cathrine Kullberg

Chaiyut Plypetch

Chak

Charles Williams

Chen Karlsson

Chris Hardy

Chris Kabel

Christian Ghion et Basile Huez

Christian Girard

Christophe Gevers

Christophe Pillet

Claesson Koivisto Rune

Clothilde & Julien

Constance Guisset

Corinna Warm

Cristian Cubina

Cristina Figarola

Crous Calogero

D

Daifuku Designs

Dan Yeffet & Lucie Koldova

Daniel Cortazar

Daniel Debiasi & Federico Sandri

David Chipperfield

David Trubridge

Davide Oppizzi

DE-SIGNUM - L.LONGO & A.ROMANO

Defne Koz

Delphine Dorgler

Denis Santachiara

Devis Busato & Giulia Ciccarese

Didier Raimbault

Diesel

Dino Amato

Doriana & Massimiliano Fuskas

E

E. Martinelli & M. Sadler

E.M.

E27 BERLIN

Edmondo Testaguzza

Edward Barber & Jay Ogerby

Elena Salmistraro

Elio Martinelli

Elisa Giovannoni

Elise Fouin

Elomax Agency

Emanuele Magini

Emilliana Martinelli

Emmanuel Gallina

Emmanuelle Legrave

Enrico Cesana

Enrico Franzolini & Vicente Garcia Jimenez

Eric Solé

Ernesto Gismondi

Estela & Nereo

Ettore Sottsass

F

Fabio Della Fiorentina

Fabio Rotella

Fabrice Berrux

Ferdi Giardini

Ferran Morgui

Ferreol Babin

Ferruccio Laviani

Florence Jaffrain

FLOS Architectural

Fontana Arte Archives Historiques

Form Us With Love

Formfjord

Foster Partners

Francesco Dei Rossi

Francesco Lucchese

Francesco Paretti

Franco Raggi

Front Design

Frost Produkt & Martina Carpelan

FX Balléry

G

Gabi Peretto

Gabriel Teixidó

Gabriele Bavastrelli

Gae Aulenti

Gae Aulenti & Piero Castiglioni

Gamfratesi

Garcia Cumini

Geert Koster

Georg Draser

George Carwardine

Giancarlo Mattioli

Gianni Arnaudo

Giannis Topizopoulos

Gio Colonna Romano

Gio Ponti

Giovanni Lauda & Dante Donegani

Giulia Agnoletto

Giulio Cappellini

Giulio Iacchetti

Giuseppe Maurizio Scutellà

Godefroy de Virieu

Goran Lelas

Gregorio Spini

Grethe Meyer

Gridy

Guglielmo Berchicci

Guillaume Delvigne

H

Hans Bleken Rud

Hansandfranz

Hareide Design

Harri Koskinen

Héctor Serrano

Hedda H Braathen

Hervé Langlais

Herzog & de Meuron

Hiroshi Tsunoda

Historical Archive

Hlynur Atlason

HolmbäckNordentoft

Home Lights

Hopf + Wortmann

I

Inga Sempé

Ionna Vautrin

Iskos-Berlin

Itamar Burnstein

Izeu

J

Jaime Hayón

Jake Phipps

James Bartlett

Jasper Morrison

Javier Mariscal

Jean-Baptiste Fastrez

Jens Fager

Jens Praet & Vibeke Skar

Jocelyn Deris

Johanna Grawunder

John Sebastian

Jonah Takagi

Jonas Forsman

Jonas Wagell

Joran Briand

Jordi Veciana

Jörg Boner

Jorge Najera

Joris Laarman

Josep Aregall

Jozeph Forakis

Jørn Utzon

K

Karim Rachid & Gio Colonna Romano

Karim Rashid

Kash Kash

Kateryna Sokolova

Kenneth Grange

King & Roselli

Konstantin Grcic

Koray Ozgen

Kristian Gavoille

L

Lab 81

Lagranja Design

Laurence Brabant

Laurent Bailly

Laurent Baulé

Laurent Maré

Lievore Asociados

Linda Hede

Livio Castiglioni & Gianfranco Frattini

Loetizia Censi

Luca de Bona & Dario de Meo

Luca Mazza

Luca Nicchetto & Gianpietro Gai

Luca Nichetto

Luca Nichetto & Nendo

Luciano Vistosi

Lucidi & Pevere

Ludovica & Roberto Palomba

Luigi Amendola

M

M&M Design

M+K Design

M. Di Mauro & M. Colli

Mads Sætter-Lassen

Manuel Vivian

Marc Sadler

Marc Sarrazin

Marc Venot

Marcantonio Raimondi Malerba

Marcel Wanders

Marco Acerbis

Marco Taietta

Marianne Andersen

Marie-Louise Gustavsson

Mario Botta

Mario Ruiz

Mark Braun

Mars Design Studio

Marta Bakowski

Marzio Rusconi Clerici

Massimiliano Raggi

Matali Crasset

Mathilde Alexandre

Matilde Alessandra

Matteo Thun

Matteo Ugolini

Matti Klenell

Mattias Ståhlbom

Mattias Stenberg

Maurizio Duranti

Max Ingrand

Metis

Michael Anastassiades

Michel Boucquillon

Michele De Lucchi

Michele De Lucchi & Alberto Nason

Michele de Lucchi & Gerhard Reichert

Michele De Lucchi & Giancarlo Fassina

Michele de Lucchi & Huub Ubbens

Mikko Kärkkäinen

Miklos Leits

Monica Lipken

Moro & Pigatti

Morten & Jonas

Morten Kildahl

N

N. Rossi & G. Bianchi

Nachart

Nahtrang Disseny

Naoto Fukasawa

Nathalie Bernollin

Nathalie Lété

Neil Poulton

Nendo

Nicola Design

Nicola Grandesso

Nigel Coates

Noé Duchaufour Lawrance

NoiDoi

Norm Architects

Normal Design

Norway Says

Note Design Studio

O

Obj Studio

Ocilunam

Odoardo Fioravanti

Olivier Desbordes

Ontwerpduo

Ora Ito

Oriano Favaretto

Oriol Llahona

Ove Rogne

Ove Rogne & Trond Svendgård

& - ¿

Örni Halloween

P

Pablo Pardo

Pamio Design

Paola Navone

Paolo Rizzatto

Paolo Zani

Pascual Salvador

Patricia Urquiola

Patrick Norguet

Patrizio Orlandi

Paul & Christopher Massie

Peter Natedal & Thomas Kalvatn Egset

Philipp Douglas Best

Philippe Nigro

Philippe Starck

Piero Castiglioni

Piero Lissoni

Pierre Favresse

Pierre Gonalons

Pio & Tito Toso

Pool

Porcuatro

Prospero Rasulo

Q

Quand les belettes s'en mêlent

R

Ramón Solé

Ramón Úbeda & Otto Canalda

Raoul Raba

Richard Sapper

Roberto Paoli

Roberto Semprini

Rodolfo Dordoni

Ron Gilad

Ronan & Erwan Bouroullec

Rosaria Rattin

Ross Lovegrove

S

Sam Baron

Samuel Codegoni

Samuel Wilkinson

Sandro Santantonio

Sebastian Bergne

Sebastian Herkner

Sebastian Wrong

Selab

Selab & Alessandro Zambelli

Seppo Koho

Serge & Robert Cornelissen

Sergio Asti

Sergio Mazza

Serraydelarocha

Shane Schneck

Simon Karkov

Simon Legald

Simon Pengelly

Sofie Refer

Soren Ravn Christensen

Space Copenhagen

Spalletta, Croce, Ragnisco & Wijffels

Staffan Tollgard

Stefanie Knust

Stefano Giovannoni

Stefano Papi

Stephane Lebrun

Stéphanie du Mesnil

Steve Jones

Stina Lofgren & Ida Sjöberg

Stone Designs

Studio 14

Studio 4P1B

Studio Baruffi & De Santi

Studio Beretta

Studio Drift

Studio Elle

Studio Klass

Studio Natural

Studio Vit

Sune Jehrbo

Sven Ivar Dysthe

Sylvain Willenz

Søren Rose Studio

T

TAF Architects

Thibaut Theunissen

Thomas Bernstrand

Thomas de Lussac

Tina Leung

Tobia Scarpa

Tom Dixon

Tom Stepp

Tommaso Cimini

Tous les trois

Tristan Auer

Trond Svendgård

U

Umberto Asnago

Urban Schnieber

V

Valentina Carretta

Valeria Pantone & Dennis Pavoncello

Valerio Bottin

Verner Panton

Vibeke Fonnesberg Schmidt

Vicente Garcia Jimenez

Vico Magistretti

Victor Vetterlein

Vogt & Weizenegger

Volker Albus & Stefan Legner

Voon Wong & Benson Saw

W

Werner Aisslinger

Whatswhat

William Ravn

Winnie Lui

WRK-SHP

Y

YOY

Z

Zaha Hadid

Zanini de Zanine

Zobacz marki oświetleniowe